Pvc Doğrama

Kapı ve pencere sistemleri olarak son yılların en önemli ve özel buluşlarından birisi olan Pvc, sayısız avantajı ve uygulandığı ortamlara sağladığı estetik ile rakipsiz tek doğrama seçeneği haline gelmiştir.

Fiziksel özellikleri sayesinde bulunduğu yapılara yoğun bir ısı ve ses izolasyonu sağlarken, kolay temizlenebilen, bakım gerektirmeyen ve yüksek mukavemet güce sahip yapısı ile de müşteri kitlesinin öncelikli tercihi olan PVC Doğrama Çeşitleri, oldukça yaygın kullanım alanı ve çevreci özelliği ile sınıfındaki diğer malzemelerden bir adım öne çıkmaktadır.

Kapı, pencere, balkon ve daha pek çok alanda kullanılan, ahşap ve alüminyuma oranla çok daha kolay uygulama özelliği ve ekonomik fiyat aralığına sahip olan, ahşabın estetik ve yalıtım gücünü, alüminyumun ise dayanıklılığını alarak tek bir başlık altında toplayan PVC esaslı doğrama sistemleri, hafif öz kütlesi ile taşıyıcı sistemlere ekstra yük vermediği gibi boya, cila gibi artı bakımlara gereksinimi olmadığı için de bütçenize sonradan artı külfet getirmez.

Hızla yok olan ve gelecekte çevre felaketlerinin en önemlisi arasında bulunan ormanların korunmasında büyük pay sahibi olan bilinenin aksine hayatımızda olan pek çok unsurdan çok daha az tehlikesi ve riskleri bulunan Pvc esaslı uygulamalar, tekrar tekrar geri dönüştürülebilen yapısı ile de avantaj sağlamaktadır. Tüm bunlara karşın oldukça düşük bütçesi ile de tercih sebebi olan bu ürünler hem bütçe hem de geleceğimizi güvence altına almanın en pratik ve kolay yolunu oluşturmaktadır.

Pek çok marka patenti altında sınırsız uygulama alan ve seçeneği ile imal edilen, ergonomik tasarımları ve dekoratif çizgisi ile kullanıldığı alanlara şıklık, zarafet aynı zamanda da kullanım avantajı kazandıran bu sistemlerin projelendirme, imalat ve montajını başarı ile gerçekleştiren firmamız, kalitesi ile olduğu kadar Ekonomik Pimapen Fiyatları ile de ayrıcalık yaratır. Ürün seçeneklerini hayal gücünüz ile sınırlı kılan mekanın proje ve konseptine en uygun Pimapen Doğrama çeşitleri ile karar vermenizi kolaylaştıran kuruluşumuz alanının en köklü ve iddialı isimlerinden bir tanesidir.